skip to Main Content
Opleiding LEREN LEREN Methode
Deze opleiding maakt ook deel uit van de opleiding tot Didactisch Leerspecialist

Opleiding LEREN LEREN Methode

De LEREN LEREN Methode geeft leerkrachten, docenten en leerlingen middels drie kant en klare lesprogramma`s met bewezen effectieve leer- en geheugentechnieken, inzicht in de eigen communicatie en handvatten voor een succesvol leerproces.

Door gebruik te maken van de oorspronkelijke talenten van het brein in combinatie met passende werkvormen en generatief leren (een leerling verwerkt lesstof op de manier die het beste resultaat geeft), ontstaat grip op de lesstof en begrijp je wat school verwacht. Dat motiveert en geeft zelfvertrouwen.

Door leerlingen kennis te laten maken met verschillende leerstrategieën (visueel, verbaal, kinesthetisch), ervaren ze wat wel of niet werkt en geven we hun een keuze!

Wij hebben heel bewust gekozen voor een bijbehorende opleiding voor docenten/leerkrachten bij aanschaf van de lesprogramma`s met handleidingen. Door belangrijke technieken en werkvormen zelf te ervaren, en inzicht te krijgen in je eigen manier van lesgeven/communiceren, waarborgen wij de kwaliteit van het leersucces.

Bij Wonderwijs in Castricum verzorgen wij deze opleiding voor het opleidingsinstituut.

Lees hier meer over wat deze opleiding inhoud, wat je krijgt en hoe je kunt aanmelden.

Back To Top